» Poradna » Mobily

Lenovo p70 vibrace pri nabití mobilu.

Ahoj,koupil jsem si mobil lenovo p70. Když ho nabijím tak po nabití to za vibruje.Chtěl bych to vypnout ale nikde jsem to nenašel v nastavení ani v návodu.Poradíte někdo prosím.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Vypnout standardně nelze. Jedině úpravou systému, vyžaduje root.

Pokud myslíš, že to ruší v noci tak co zkusit nastavit tichý profil ?

Měl jsem ten samý problém a stejný mobil. Problém byl ve slabé neoriginální nabíječce, která se při nabíjení silně hřála. Mobil tak varuje na špatné nabíjení, možná nízké napětí. Začal jsem používat silnější a přestal vibrovat.