» Poradna » Mobily

Lenovo P70 problém s Lenovo Recovery

Dobrý den.Mám takový problém, a nevím co stím. Jde o to, že se mi na mém mobilu Lenovo P70 objevila aktualizace systému. Tak jsem ho dal aktualizovat a chvilku na to mi to napsalo něco jako "Update Failure". Myslím, že se mobil restartoval, a po restartu se mi tam objevila obrazovka s názvem Lenovo Recovery. Byly tam na výběr dvě možnosti a to English a nějaký čínský znaky. Když dám English, tak se mi tam objeví MAIN MENU s čtyřmi možnostmi, a to reboot, install update package, wipe user data a poweroff. Když dám reboot, tak se mobil restartuje a zase je tam ta první obrazovka. Když dám install update package, tak se tam napíše update failure. Když rozkliknu wipe user data, tak tam jsou dvě možnosti, a to fuse wipe data a fuse format data. Zkusil jsem obojí, ale nic se nestalo. Po restartu je tam prostě furt tahle obrazovka. Co s tím mám dělat??

Odpovědi na otázku

Zkusit dát na SD kartu FW Lenovo a přes menu:install update package ho flešnoutIdeálně pohledat či se zeptat na GSM fóru třeba zde:http://www.smartforum.cz/viewtopic.php

Ahoj,mám ten samí problém jak jste ho vyřešil?

Dnes mi stalo bohužel to samé. Přišel někdo z vás na to jak to opravit? Díky za odpověď.

Podařilo se vám tel zprovoznit?