» Poradna » Mobily

Lenovo p70 nebo Lenovo vibe k5 plus?

Zdravím, řeším problém jaký z těchto dvou modelů pořídit matce. Jde jí o slušný fotoaparát a výdrž baterie a jelikož má skušenosti s Lenovo yoga tabletem, chtěla by i Lenovo smartphone. Vzhledem k baterii se víc nabízí p70 , ale trošku mě děsí aktualizace na 5.1 android, který tendle mobil prý dost zhorší. Na druhou stranu k5 plus ( snad bude mít brzy aktualizace na 6.0 ) ale má jen baterii 2750 Mah vsice vyměnitelnou, ale nikde sem silnější baterii pro tento mobil nenašel.Také jelikož jsem poměrně laik tak nerozeznám který z těchto dvou má lepší procesor. k5 by měl mít vyžší řadu, ale zase p70 má lepší frekvenci. Prosím poraďte.

Odpovědi na otázku

Nebrat mají BUG GPS.

Obě ? Já četl u p70 že má problémy s GPS u k5 plus sem nic takového nečet.

Mám Lenovo K5 Note a GPS funguje bezchybně a přesně.Myslím, že to bude u této série stejné.

Lenovo nebrat jako výrobce stojí za starou bačkoru.

P1M malware, P70 ignorace uživatelských problémů, celkově problémy s upgradem na nový Android přestože byl slíben..... Lenovo je velico vrtošivý výrobce a není na něj spoleh (v oblasti Androidu)

P70 je už pořádně staré Lenovo bez podpory.. Sice má super výdrž baterky ale v ostatních aspektech vyhrává K5 Plus.. Jinak větší frekvence automaticky neznamená že je výkonnější.. o tom rozhodují i jiné aspekty.

No jde o to, že pokud by to těch 2750 mah u k5 plus při běžné používání jako je občasné krátké hovory a podívaní na net utáhlo alespoň dva celé dny, tak by to bylo pak jasný.

Já bych se přiklonil k Lenovu P70..Mamce přeci nejde o GPS.. GPS je ve své podstatě nepotřebná blbost. 1) Prodává se tuším o 2000 Kč levněji než byla původní cena 2) Baterie je v tomto mobilu za tu cenu rozhodně velké + 3) Led dioda je funkční při nabíjení, upozorňuje zeleným blikáním, že je nabíjení dokončeno, dále upozorňuje na nepřijaté hovory, na příchozí zprávy 4) Android 4.4.4 je pro tento Smartphone naprosto vyhovující hlavně proto, že nabízí v základu lepší ovládání a rozšířenější nastavení než Android 5.1 5) Foťák je na velmi dobré úrovni.. Za tu cenu..???V Alze mají tenhle mobil za 4999,- Kč.. Pro NEsmrkáče je to super mobil za dobrou cenu

Já bych Lenovo nebral. Nevěřím jim a podpora je tragická.

Ano, mám ho rok (P70) začalo to gps, WiFi padá, podpora žádná. Do teď docela spokojenost ale do lenova už příště nejdu.

Kup jí Honor 7 Lite nebo Asus Zenfone 3 Max který teprve přijde do prodeje a máš klid.Lenovo nebrat. Nestojí za ty problémy.