» Poradna » Mobily

Lenovo P70-A zvýšení hlasitosti při hovoru

Zdravím všechny. Potřebuji poradit se zvýšením hlasitosti v telefonu při hovoru. Volajícího skoro neslyším. V návodu nic není. Bočním tlačítkem jsem na max. úrovni. Co s tím? Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Stejný problém řešíme v práci u pěti telefonu z 7. Takže stejný problém.

Také mám ten samý problém u tohoto telefonu, předtím - při koupi bylo vše v pořádku. Závadu pozoruji cca od poloviny února 2017, telefon jsem kupoval cca v květnu 2016.

Treba vycistit dierocky na sluchatku. Pri cisteni displayu rukou sa zanasaju necistotami. Mal som podobny problem. Je to trosku nedomyslene.

Vyreseno?

Vyřešeno v reklamaci výměnou sluchátka. Teď je to skvělé, konečně někoho slyším.