» Poradna » Mobily

Lenovo p70-a problém: neustále bliká dioda (zeleně)

Nemám příchozí hovor, mail, SMS, pokoušel jsem se odinstalovat programy které jsem instaloval v době kdy problém začal, kontroloval jsem všemožná nastavení. Nevím co dál. Díky za radu. Karel

Odpovědi na otázku

Tenhle problem jsem taky mel(a spoustu dalsich). Mam jedinou radu - nainstalovat cyanogenmod. Kdybych to neudelal, tak jsem ten telefon hodil do popelnice uz pred pul rokem.

Jdu na to. Díky

Bohužel, můj problém to neřeší. Vypadá to, že se schyluje k továrnímu nastavení.

Jak neresi? Tos nahodil CM za 16 minut? To je slusnej vykon. Ja jsem mel tenhle problem na stock rom taky, ted uz ho nemam. Mozna staci dat oficialni 5.1.