» Poradna » Mobily

Lenovo P70-A hard reset Problém

Zdravím, mám celkem velký problém. Včera jsem si nějakým blbým způsobem dokázal nastavit na telefnu pin kód zamykací obrazovky, jenomže si ho vůbec nepamatuji, nechápu jak se to povedlo. Nemám v telefonu moc dat, tak jsem se rozhodl jej dát do továrního nastavení. Na internetu jsem viděl návod (vol. up+start), dostal jsem se do boot systému, jenomže jsem myslel, že se lze pohybovat i tlačítkem dolů, to však nelze a omylem jsem potvrdil možnost "normal start". Říkám si "nevadí, zkusím to znovu", jenomže když jsem se pokusil do boot systému dostat podruhé, nepovedlo se, telefon se pouze normálně zapnul. Při dalších pokusech totéž... Celkem mě štve že se do vlastního telefonu nemůžu dostat a to ani po pokusu o hard reset.. Máte nějaké rady? Budu moc rád za jakoukoliv pomoc. Btw. přikládám video, jak se do boot systému dostat.https://www.youtube.com/watch

Odpovědi na otázku

Na vlastní telefon tam vidím nějak moc omylů a ještě k tomu všechny v oblasti zabezpečení takže ho vrať majiteli a už to nedělej

"Včera jsem si nějakým blbým způsobem dokázal nastavit na telefnu pin kód zamykací obrazovky, jenomže si ho vůbec nepamatuji, nechápu jak se to povedlo".Lžeš. Pin se nenastavuje tak, že by jsi někde kliknout a bylo to tam. Navíc, ten kód tam musíš zadat 2x po sobě, takže jsi moc dobře věděl, co děláš. Zdá se mi to, že jsi ho někde šlohl a teď se do něj chceš dostat.