» Poradna » Mobily

Lenovo P70 - GPS

Ahoj,už jste někdo vyřešil gps k mobilu lenovo p70.Nebo někdo poradí jak to zprovoznit.Děkuju.//doplněn titulek z "GPS"//

Odpovědi na otázku

Stáhni si horní lištu a klikni na ikonu GPS.

Tak jsem vše udělal trojhmat tovární nastavení a GPS nejde prostě je problém jinde a hlavně reklamace telefonu když nejde GPS tak nevím zda mi to vezmou protože já už mám tel. Po záruce a mám i android 5.1 možná kdo má původní verzi 4.4.4 KitKat tak to nevím zda funguje ale mě to nejde druhý den a nic jsem nikde nenašel.

Lenovo P-70 má bohužel už z továrny špatné GPS, funguje v geocachingu pouze v mapách, ne jako kompas. Nic s tím neuděláš, tak to prostě je

Hele hermafrodite, nejdříve polož otázku jako normální člověk a ne jak dementní opice.GPS zprovozníš tak, že si ji aktivuješ buď v nastavení nebo z roletové lišty a pak si spustíš nějakou app, která GPS využije.

Moc chytrá odpověď, bohužel tvá inteligentní reakce má jednu chybičku ... Na Lenovu P70 a dalších přístrojích je po posledních dvou aktualizací problém s kompletní hrou, příhlášením a nejen s GPS ... nastavení a úprava GPS nepomůže.

Četl jsi otázku? Asi máš problém s chápáním psaného textu, ale neboj...tazatele nepochopil nikdo

ja myslim ze jde o dotaz tykajici se problemu nefunkcnosti gps. zde je jiz uzavrene tema kde se problem resil: http://m.zive.cz/poradna/lenovo-p70-a-prob... tam taky najdes odpoved jak gps zprovoznit.Kazdopadne cerstva informace z Lenova, dnes mi psali, ze mela vyjit nova verze google storu, diky kteremu problem vznikl. zkus tedy aktualizovat google obchod a mozna jiz bude po problemech.

Psal jsem to ve starém vláknu, mám od 4.8. deaktivovaný Obchod Google Play a GPS funguje, snad ještě lépe, než dříve. Nepoužívám žádné aplikace, které by potřebovali ke své funkci GP, zatím se mi chtěla aktualizovat jediná aplikace, tak jsem na tu chvíli aktivoval GP a poté opět deaktivoval, GPS stále jede v pohodě.Postup při první deaktivaci:Nastavení - Aplikace - Obchod Google Play a tam nejdříve odinstalovat aktualizace, vymazat mezipaměť a restartovat mobil. Při aktivaci stačí aktivovat a už se nemusí restartovat, následná deaktivace už stačí také bez restartu a GPS stále jede ...Pokud jste někdo zkusil tu novou verzi GP, dejte vědět, jestli to s ní funguje.

Zkoušel jsem včera a problém stále přetrvává

PARDON, koukám, že jsem nedopsal před restartování mobuli DEKATIVOVAT Obchod Google Play, když je deaktivovaný, neaktualizuje se a GPS funguje normálně, jak píši, mám to tak už od 4.8. a jsem spokojený, dokonce několika dalším lidem to pomohlo ...

Ahoj všem, našli jsme řešení, které nám pomohlo jak na GPS tak na Pokémony, někdo tohle řešení psal u Pokémonů a telefon nám funguje úplně normálně, aktualizovali jsme Lenovo P70 na android 5.1. Běžnou aktualizací systému to nejde, takže tady je návod: 1. zálohujte si data z mobilu 2. otevřete vytáčení čísla na volání a vytočte ####6020#3. v následující nabídce vyberte Pákistán PK = telefon se Vám restartuje a nabídne a spuštění Vám nabídne aktualizaci na android 5.1 Lollipop4. stáhněte aktualizaci a nainstalujte a je hotovo.Doufám, že už budete také spokojeni se svými P70 jako my.

No a jde vše na lenovo P70 nebo to nemáte ještě vyzkoušený.Aby to nemělo nějaké chyby jak tady někdo psal.

Zatím funguje vše tak, jak má. Všechny aplikace, GPS, Pokémoni, atd..

No a kdyby to mělo nějaké chyby tak už to asi pak nejde vrátit na verzi 4.4.4.?

Mělo by to jít tím samým způsobem, akorát místo Pákistánu se tam dá Česko, ale je to na každém. Dnes jsme to celý den zkoušeli a vše fungovalo.

Ok dík za informace.no uvidím ještě.jeste si někde něco o tom přeču.nebo kdyby bylo video.ale dík.

Chtěl jsem se ještě zeptat a co záruka.prijdu o záruku.?

Asi jo. Přijdeš o záruku.

Ahoj,CHtěla jsem se zeptat kdo přešel na verzi 5.1 lenovo p70 jestli neni nějakej problém a vše jde jako na 4.4.4. Přdem dík za odpověd.

Aktualizoval jsem na 5.1 a bohužel jsem pak strávil spoustu času návratem na 4.4.4. V 5.1 sice funguje GPS, ale nefunguje tam celá řada jiných věcí včetně některých položek v nastavení. Chcete-li, klidně upgrade proveďte, návrat je možný, jen se trochu zapotíte.

Zajímavé je, že kolega koupil dvě P70 cca před dvěma měsíci, a okamžitě po zprovoznění mu naskočila aktualizace na 5.1, žádné sekání problémy nezjišťuje a GPS samozřejmě co - funguje bez problémů, narozdíl ode mne.Zatím jsem se na Pakistánský přechod neodvážil, abych neodpálil nějaké rakety.

No tak to je teda zajímavé.no a my se nedočkáme.

Zdravím, ještě stále žádná změna? Myslím ofiko nějaký update. Ne žádný odstraňování počasí ani aktualizaci na pákistánskou verzi 5.1. předem díky jestli někdo něco ví.

Potvrzuji, stale zadna zmena. Nastesti Google play neni k nicemu potreba, tak jeho deaktivace nevadi...

Nevím mě bez toho nefunguje půlka aplikací, ale vy zřejmě jen voláte a SMS

Dnes jsem stáhl aktualizaci, kterou mi telefon nabídl, cca 6 MB (kitkat 4.4.4 -s136). Vypadá to, že problém s GPS je vyřešen.

Taky se mi včera stáhla aktualizace a nyní jede jak google obchod, tak gps..tak konečně s tím kluci v Lenivu hnuli

Dobrý den. Mám telefon Lenovo P70 na kterém přestalo hned druhý den fungovat tlačítko zapnout/vypnout. Z opravy se mi vrátil úplně jiný telefon Lenovo P70 s androidem 5,1. Zatím vše funguje bez problémů dokonce i GPS, navigace .... Problém je však v tom, že se nezobrazuje číslo volanému a nejde to nijak upravit. Rovněž nejdou přiřadit melodie k osobám nebo skupinám.

Ahoj,20.6.jsem si koupila L P70 a odjela do zahraničí. V červenci jsem se vrátila a zjistila, že mi nefunguje GPS - vyhledávalo to satelit a nešlo to zastavit. Po restartu mobilu se vyhledávání zastavilo. Zkoušela jsem všechno možný (několikrát tovární nastavení, odinstalování map....a následně všechny možné rady a nerady, které jsem našla na diskuzích zde i jinde na netu. Nakonec jsem volala na technické centrum přímo do Lenova a tam mi bylo sděleno, že se jedná o globální problém, který je v řešení, ale KDY bude vyřešen mi pán nebyl schopen říci. Poradil mi reklamaci a přehrání SW na A 5.1.Jak řekl, tak jsem učinila....minulý týden jsem si pro mobil šla a již v úvodu jsem zjistila, že 5.1 bude trochu jiná co se nastavení týče....ano už jen to, že mi nebliká kontrolka při příchodu nové zprávy na WA mě celkem vadilo...další den se mi sekal foták...a vrchol byla cesta dle navigace....jednu ulici navigovala ale pak přeskočila do jiné a tam se zasekla a kolečko se začalo zběsile točit a nic...no a v tomto duchu pokračovala celou cestu. Začala jsem tedy o5 hledat v diskuzích zde na netu a narazila na to, že Lenovo před cca 2ma měsíci řeklo, že kvůli problému s gps na A 5.1. přejít nehodlá, jelikož se pak P70 chová nestabilně...HA takže zde je zakopanej pes.Dnes jsem byla o5 v Euronicsu (kde jsem mobil zakoupila) s tím, že jsem jim převykládala viz výše...a že jako co s tím teda....pán mi řekl, že by bylo fajn mít ofiko vyjádření od Lenova...kvůli odstoupení od smlouvy, jinak tedy standard cesta...další reklamace (po 3 uznaných už se od smlouvy odstupuje, čili vrácení peněz či jiné zboží)...do ketré vše uvedl...no mají na to o5 30 dní...takže budu čekat...Zítra zavolám znovu do Lenova a budu od nich chtít písemné vyjádření. Štvou mě...Mám mobil...který nefunguje...pffff

Staci odinstlovat aktualizace Google Play a GPS funguje již normálně