» Poradna » Notebooky

Lenovo nebo dell?

Dobrý den, chci si koupit notebook a váhám mezi těmito: Lenovo Legion Y520 80WK00X6CK a Dell Inspiron 15 (5567). Který z těch dvou si mám vybrat. Popřípadě napadá vás ještě nějaká alternativa? Notebook chci používat převážně ke kancelářské činnosti, ale občas si i rád zahraji nějakou nepříliš starou hru. Rozpočet je 18000 Kč. Díky

Odpovědi na otázku

Radeji nejaky Acer s MX150 a IPS displayem.https://m.alza.cz/acer-aspire-5

Záruka NBD Dell jenže tak konfiguraci nemá ani na občasné hraní her. Tedy pokud si pod tím nepředstavíte Candycrush ságu nebo Miny.

just cause 2 , Borderlands 2