» Poradna » Notebooky

Lenovo Legion Y520-15IKB se nezapne ani nenabíjí

Ahoj,Potřeboval bych poradit, co udělat, když moje Lenovo Legion Y520-15IKB nejde zapnout a při připojení nabíječky ani dioda nabíjení nesvítí.Stalo se to po tom, co jsem jel 4 hodiny v autě a Notebook byl celou dobu zapnutý v batohu (nechtěně samozřejmě). Poté, co jsem ho vyndal, jsem si toho všiml a jelikož byla skoro vybitá baterie, tak jsem ho dal do režimu spánku, což asi byla hlavní chyba, protože potom se už nenastartoval. Předpokládám, že tu cestu přežil ale režimem spánku už neuchladil co měl. Teď nesvítí nic ani při připojení nabíječky. Zkoušel odpojit baterii a držet power tlačíko ale nic, co jsem na netu našel nefunguje. Jen, že tyto modely měly podobné osudy ale mně se to stalo až po 2,5 letech a takové kravině :) Namá někdo nápad, jak to ještě zkusit? Měl jsem to v neautorizovaném servisu a řekli mi, že je hlavní deska mrtvá ale náhradní díly jsou drahé a nevyplatí se to.Díky za nějaké nápady.Jakub.

Odpovědi na otázku

Jestli ti to řekl servis, tak jedině, že zkusíš někde sehnat funkční, co nejlevnější. Mrkni třeba na ebay nebo aliexpress.

Jediná odpoveď - uvaril si ho!A v tom servise asi mali pravdu.