» Poradna » Notebooky

Lenovo Legion Slim 7 místo XPS 15 9570

Dobrý den, můj XPS 15 9570 má výrobní vadu a rozhoduji se, jestli ho mám nechat záručně opravit nebo vrátit za peníze. Našel jsem tohle https://www.alza.cz/EN/lenovo-legion-slim-7-1... Potřebuju, aby to mělo thunderbolt, aby to bylo docela lehké a aby to mělo alespoň trochu decentní grafiku (v práci občas potřebuju cad, nic mega náročného + občas hry)Nenašel jsem na to moc recenzí, jediné co mě zaskočilo je 300 nits displej (oproti 500) ale jinak vypadá velmi dobře. Mám XPS vrátit a koupit tohle, nebo mám nechat XPS opravit?XPS má 8th gen i5, 8GB ram, 128SSD+1000HDD, GTX1050Díky, Marek

Odpovědi na otázku

nebýt tam ty hry, tak řeknu abys zvážil Zbook:https://www.czc.cz/hp-zbook-firefly-15-g7-se... je konstrukčně a materiály někde jinde než konzum gaming stroje... A nevěřím, že ty tenké notesy vydrží nějaké paření her...

Ten Zbook nevypadá zle, na druhou stranu souhlasím s tím že quadro na hry není stavěné. Každopádně díky za tip, o tom jsem nevěděl ;)Jinak je mi jasný, že když chci něco tenkého a lekhého jako je to lenovo, tak to to nějaké míry bude problém uchladit, ale moje XPS na tom není kdovíjak líp, thermal throttluje to docela dost.