» Poradna » Notebooky

Lenovo IdeaPad S340-15API - dokoupení HDD

Dobrý den, mám notebook Lenovo: IdeaPad S340-15API a už mi dochází místo. Chtěla bych si koupit HDD, ale vůbec se v tom nevyznám, nerozumím tomu. Nikde jsem nenašla HDD přímo pro můj typ notebooku, tak jsem se chtěla zeptat, který by byl vhodný nebo jak to poznám. Případně co dalšího bych potřebovala vědět :) Mockrát děkuji//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Notebook zanes do PC servisu ve městě, kde se nacházíš, tam vyberete potřebný disk (SSD), ten ti tam namontují a udělají vše potřebné. Sama se do toho nepouštěj.

A co tam máš teď? Vyměnit to zvládneš sama?

Máš tam 128GB SSD disk a 1TB HDD, opravdu už to máš vše plné? Nepoužíváš náhodou jen to malé SSD?

Mám volných 20 GB z 475 GB na disku SSD

A je tam opravdu jen ten SSD nebo i nějaký HDD? Měl by tam být M.2 slot, kde je to SSD a pak šachta na běžný 2,5" SATA disk. Takže pokud je tam jen SSD v M.2, je nejsnazší dokoupit druhý disk do volné šachty. Ale chce to mít jistotu, co tam opravdu je. Mrkni se do správce zařízení nebo správy disků, jaké disky to tam ukazuje. Napiš přesný typ nebo dej screen (třeba pomocí ctrlv.cz).