» Poradna » Notebooky

Lenovo IdeaPad 530S - pískání

Dobrý den,prosím o radu.Koupili jsme Lenovo IdeaPad 530S, ale při práci pískalo. Reklamovali jsme, reklamace byla uznána a vyměnili základní desku. Nicméně po reklamaci notebook stále píská (i když o něco méně), píská při výkonu, kdy začne víc větrat. Reklamovali jsme znovu, ale už s tím nic neudělali, prý je to v pořádku. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Případně tip o co by mohlo jít a jak se pískání zbavit?Děkuji za odpovědi :)

Odpovědi na otázku

nic, reklamuj znova, nemozes to rozoberat kym to je v zaruke.

No jo, ale takto se budeme s Alzou přetahovat do nekonečna. Vždy dám počítač na reklamaci, já budu měsíc bez počítače a nakonec mi to vrátí s tím, že je notebook OK. Ani na prodejně nemůžeme závadu pořádně předvést, protože tam je hluk a hraje rádio a není to slyšet... Nevím jak je donutit, aby závadu odstranili...

vynechaj alzu a posli to rovno do lenova. Pravdepodobne ti pride kurier a zoberie to na ich naklady, nemusis to ani ty posielat. Na druhej strane su ludia, ktori "pocuju veci" ktore ini ludia nepocuju :) Takto nam reklamovali 1dnovy herny asus...neviemco... za 2000€, my sme nic nepoculi, chlapik sa rozculoval ze to sa neda vydrzat. Nakoniec sme mu to vymenili za MSI...nieco... v rovnakej cene a ten potom predal za 2 tyzdne na bazosi :)

Díky moc, to zní rozumně :). Zkusíme :)

Nicméně já myslel, že to Alza posílá do Lenova taky, že to neřeší oni...

nemozes verit uplne vsetkemu co ti napisu na papier :) Velakrat sa stava, ze posles evidentne vadny vyrobok, a vratia ti ho naspet, ze zavada sa neprejavila, ale uz to ide ako ma... jasne :) nikto sa toho nedotkol a zrazu to ide. Tiez ked ti alza napisala (vyjadrenie bolo alza alebo lenovo hlavickovy papier?) ze vymena dosky, ale piska to tak isto, tak ziadna vymena dosky nebola.

konkretny priklad.. intel patica na CPU ma piny v na doske nie procesore.. a ked to posielas na reklamaciu, tak tam musis dat taku plastovu krytku. Doska bola vadna, tak som ju vybral a isiel som tam davat krytku.. som ohol par pinov, evidentne boli ohnute, nafotil som si to. O 2 tyzdne sa vratilo "zavada sa neprejavila". Doska fungovala ale piny zazracne narovnane ako maju byt :)

A tys čekal, že jsou to čarodějové a otestují ji i bez CPU, že? :) Samozřejmě že ty piny po tobě museli narovnat, aby ji otestovali.