Lenovo G580, součástka se samičkou pro 3,5 combo jack - její jméno

Zdravím,nedávno jsem v portu pro sluchátka zalomil jack od beden. Ten teď předělávám, ale mám podezření, že se něco rozbilo/ohnulo i uvnitř, protože když zkouším funkční sluchátka, tak zvuk blbne ve stylu že při hudbě nejsou slyšet hlasy a bassy, takže kontakt bude špatný.Zajímá mě jak se přesně nazývá součástka, která obsahuje právě samičku. Je to kombo pro sluchátka i mikrák.Noťas je mimo záruku a už má pár náhradních dílů, takže to hodlám opravit sám, ale nevím jak se ta kravinka jmenuje, abych ji mohl případně objednat.Pokud taky víte, kde by se dala objednat za rozumnou cenu, byl bych vděčný

Odpovědi na otázku

https://www.tme.eu/cz/details/1503-15vp3/kon... Pokud je to pro sluchátka i mikrofon (jako to bývá v mobilu pro drátové handsfree),tak potřebuješ 4 póly. Název tam máš, tak jen najít vhodné provedení.

díky moc, tohle jsem hledal