» Poradna » Notebooky

Lenovo G580 nenajede Windows

Ahoj, prosím o radu. Při zapnutí notebooku (Lenovo G580) se zobrazí úvodní logo Lenovo a dál nic. Mám cca půl roku SSD disk a běžně do pár sekund načtený Windows. Už se mi to před týdnem jednou stalo, ale po 5tém zapnutí vše najelo. Když vrátím původní disk, taky nenajede a do biosu se taky nedostanu.

Odpovědi na otázku

jestli mě paměť neklame, tak je to chyba v BIOSu. Takže odpojit baterku, odpojit adaptér a stisknout napájecí tlačítko na cirka 1 minutu. Připojit baterku, adaptér a zapnout. Pokud to najede, tak updatovat BIOS na nejnovější dostupný ...

Díky za radu, zkoušel jsem, ale bohužel stejně nejede.

Pokud se nedostaneš do biosu ani po resetu a vyndání disku, máš HW problém >> servis.Budou měnit ZD. Doufám, že to máš aspoň v záruce...

Tato řada Lenovo Gxxx má asi v sobě kurvítko. Z reality v naší firmě. Zanaseno do autorizovaného servisu - posláno do Prahy. Při vydávání po SPRAVENÍ, ÚPLNĚ STEJNÝ projev závady. Údejně museli manit základní desku. Tak bylo odmítnuto převzetí. Pracovník zašel do zástěny, chvíli telefonoval a asi po 10ti minutách Lenovo šlapalo. Škoda, že jsme neměli označený MB. Nepsal bych příspěvek, pokud obdobný problém u této řady nezaznamenal na diskusích.Před opravou zkusit označit si MB a pak srovnat po opravě. Oprava stojí asi 2500Kč, takže zvážit koupi nového kompu je lepší.

Dobrý večer, neví někdo jak zrušit heslo u přihlašování?? Chtěla bych dát notebook na ¨dodělání¨ dítěti, ale potřebovala bych ho dát pryč a nemůžu to najít :( :(