» Poradna » Notebooky

Lenovo G580 - Nejde spánek

Dobrý den. Potřeboval bych poradit. Přeinstaloval jsem Windows 8.1 Pro aj sem přeinstaloval všechny ovladače, ale když chci přejít do režimu spánku nebo hibernaci, tak notebooku ztmavne obrazovka a dál se nic neděje. Klidně aj 2 hodiny stojí na místě, ale nic. Můžete mi prosím vás poradit.Předem Děkuji.

Odpovědi na otázku

Ahoj, koukni se do BIOSu, jestli to tam není zakázaný.

Zakázané to nebylo. Držel mě avast.

Windows 8 , respektive Windows 8.1 nevyžaduje antivirus třetí strany. Má integrovaného Defendera, který na základní ochranu postačí.