» Poradna » Notebooky

Lenovo g50-70 -přehřívání

Dobrý den,Mam rok starý notebook lenovo g50-70 s i5-4210u , 6gb ram a AMD Radeon 8500m. Při normálním chodu se vůbec nepřehřívá (to je pochopitelné) , ale když zapnu nějakou hru tak se začne přehřívat a vypne se. Chladící podložka nepomáhá. Díky za rady

Odpovědi na otázku

Vyčisti chlazení. Pomohlo? Ne? Přepastuj chlazení. Pomohlo?Ne? Vyměň "herní" notebook za herní PC. To pomůže určitě.

To si mi pomohl no.....

No za 1 vyčistit, pokud nepomůže, tak reklamce, když je to ještě v záruce.

Řekl ti všechno, co potřebuješ vědět :)Pokud vyčistíš chlazení a nic -> přepastovat, pokud nic, tak --> špatné ložiska --> vyměnit větrák..

Čakal si radu ako jeden "špecialista" na neschopnosť: "kde mám kliknúť, aby sa PC nesekal?" (nakoniec vlákno po xy radách zamkli, lebo aj tak neurobil nič).

Jedna záchrana by tu byla.... Servis. A dam ti radu nikdy nekupuj chladící podložku pod notebook jedině co to tak muže chladit je HDD a baterie ;)

Vážně? Záleží na typu NB a pak dokáže hlavně v horkých dnech dostat teplotu o několik st. níže.

Ano o nekolik stupnu a to jeste muzeme diskutovat o tom jestli byly stejne podminky pri mereni.... U vetsiny notebooku ty aktivni chladici podlozky jsou jenom placebo - foukat vzduch na plastovej spodni kryt notebooku, kterej neni v zadnym pripade soucasti chladice, ma asi stejnej efekt jako strilet ze vzduchovky na rozjetej vlak a doufat, ze ho zastavis....

Ano proto jsem uvedl některé. Osobně jsem viděl např. E6510 (docela velké plochy otvorů a kov spodek) a po vypnutí větráku šel o několik st.

Teplo sa šíri a ak ochladíš klávesnicu, ochladíš všetko okolo, či už s 1% účinnosťou, alebo 10%.