» Poradna » Mobily

Lenovo A5000 nejde zapnout

dobrý den , obyčejně jsem vypnula telefon a on teď nejde zapnout nevíte co s tím? předem děkuji za odpověd

Odpovědi na otázku

Co přesně dělá. "Nejde zapnout" se dá vyložit různě.

když ho zkouším zapnout tak jako vždycky tak mi to nejde spustit ani to neblikne prostě nereaguje a mě se ho dát nechce do servisu

Zkus ho dát do nabíječky a zkusit znova.

to jsem už zkoušela nemáte jiný typ ?

Pokud nejde ani to, tak to by chtělo dát do servisu.

Taky se mi nechtělo dát mobil do záruční opravy, neb lepší vrabec v ..., dodnes občas nezapne na poprvé a nakrátko tak podržím. Krom této vady měl silikonové pouzdro zadní strany a boků, s nimiž bylo obtížno ho zapínat o to víc. Takže jednoho rána , jsem kryt sejmul a už zapínal líp. Ač podpora říkala že jej můžu používat i s tím krytem, nepoužívám. Dlouhý stisk cca 3 sekundy a jede