» Poradna » Mobily

Lenovo a2010 po továrním nastavení

Dobré ráno všem,sestra má 3 roky mobil Lenovo a2010, ale nějak byly problémy okolo baterie, a tak se koupila nová, jenže to nepomohlo. Mobil je teď po továrním nastavení, ale chce ověřit google účet... sestra si ho už nepamatovala, a tak si založila přes PC nový, ale po zadání e-mailu a hesla se to opět vrátí zpět a pořád dokola to po ní chce ověřit účet. Děkuji za rady, jak se přes tenhle krok dostat, aby byl mobil použitelný.

Odpovědi na otázku

Ne nový účet nepomůže, je to ochrana pro případ krádeže telefonu. Chápete jak by to bylo pro zloděje\překupníky a jiné lidi nakládat s kradeným telefonem lehké ? Doklad o koupi > servis > cena za servis = raději kupte nový......

Bohužel, tohle je ochrana proti krádežím. Do servisu s dokladem, ten by to měl vyřešit.

Dobře díky moc

Mne tohle nepřestane fascinovat, to je takový problém si zapsat/zapamatovat přihlášení a heslo? Vždyť kromě toho jsou pod tím účtem synchronizovány kontakty a další položky...Takže teď to znamená zahozený telefon, vše synchronizované v telefonu v trapu...

Hledat "Lenovo a2010 FRP bypass".