» Poradna » Mobily

Lenovo a1000

Ahoj chci se zeptat mám Lenovo a1000 mám ho 2 roky a mám problémy telefonem pořád se mi vybíjí i když ho nabíju na 100% a vypnuho tak Za chvíli už mám 30% nevím co s tím je některé aplikace jsem deaktivoval a mám pouze 3 hry a jas mám Na minimům a baterie je pořádku ani poškození není tak nevím už mi to nebaví furt nabíjet před tím vydržel 2 hodin až 1 hodinu a teď jenom 30 minut občas vydrží díl a nevím co je za problém servisu před tím řekli že baterie je pořádku před půl rokem jestli někdo poradí dík

Odpovědi na otázku

A co ti baterku vybíjí? Díval jsi se do "využití baterie"?

Prosím, příště občas použij klávesu s interpunkcí, nedá se to číst...

Nabíjení trvá 2 hodiny až 2 hodiny 30 minut

Využití baterie display 23%Chromé 20%Pohotovostní režim 18%Wlan 18%Systém android 6%Služby obchod play 4%

Tak to vidíš - Display, Chromé, Wifi. Pokud toto je statistika za, dejme tomu, půl hodiny a srazí to baterku ze 100% na 30%, je po baterce.

Co s tím mám dělat jinak se to furt měníPohotovostní režim 24%WLAN 23%V nečinnosti 15%Display 12%Empirie 6%Chromé 6%Kalendář 3%OS android 3%

To se mění, resp. nuluje, tuším při nabití na 100%, aspoň já to tak mám. Ale pokud to, co máš odpovídá vybítí 100 --> 30% třeba za půl hodiny, tipoval bych na vadnou baterku. Jak je stará?

2 roky.

Na baterie jsem měl 2000 mAh a teď mi aplikace ukazuje 1000 mAh tak nejspíš dát novou baterie