» Poradna » Web a internet

Lenovo A1000

Dobry den mam problem s wifi u domaci site u telefonu lenovo A1000 uz jsem bezradna uz jsem zkusila vse dcerce jsme ho koupily k vanocum ted nas mrzi ze jsme neinvestovaly k lepsimu mobilu nikdy se nam nic podobneho nestalo nejspis budu muset reklamovat mobil a to se mi nechce je pres net kupovany dceri jsme tam uz daly ruzne melodie atd a vse mazat a znovu instalovat nee podotikam ze jsem vse stahovala s internetu kde mela nake data predplacene ale od zacatku se nemuzem pripojit na nasi wifi sit aby nemusela stale pouzivat data vubec nam nevyhleda nasi sit simkartou to neni zkusily jsme ji dat do jineho mobilu a sit nam vyhledala zkusila jsem dat mou kartu do jejiho mobilu a sit mi to nevyhledalo tablety mobily xbox i tel. Nam funguje pres sit volala jsem na o2 tam je vse v poradku obratily nas na kupujiciho ze telefon musi byt spatne konfigurovan a proto se ptam da se nainstalovat rucne nebo vazne musim telefon reklamovat? A kdyz dam do tovarniho nastaveni vse se vymaze? To jedine jsem nezkusila dekuji pred za odpoved Julia

Odpovědi na otázku

1 přepište ten román a vynechte veci jako dceři, k vánocům a podobné . Problému je opravdu ukradené jestli to bylo koupené k té nebo jiné příležitosti.2 SIM karta a Wifi síť nemá co společného . wifi funguje i bez SIM a opečně3 o tovarniho nastaveni opravdu vše vymaže 4 problém může být ve Vaší wifi

Lenovo A1000 bych nepřál ani nepříteli. Pokud je telefon kupovaný přes net, měla by být možnost jej do 14 dnů vrátit a koupit něco lepšího - i takové Xiaomi 4A bude proti tomu jako Mercedes proti Trabantu.

Jop, mám 4A A no problem

Luštit to je katastrofa .........jestli se vám nepřipojí mobil na wifi, zpravidla je chyba v routeru-fw. Chyba může byt i v mobilu ....