» Poradna » Notebooky

Lenobo notebook - problém se zapínáním

Zdravim, Lenovo Z500 - problém se zapínáním.4 roky aktivního používání notebooku, notebook byl pomalý, přehlcený programy, tak jsem ho obnovil do továrního nastavení, nainstaloval vše od začátku. Všechno funguje jak má, až na jeden velký problém a to ten, že pokud vypnutý notebook odpojím ze zásuvky a po chvíli zapojím zpět notebook se nechce zapnout, až po usilovném mačkání power buttonu 15 minut, někdy to trvá i přes hodinu se notebook zapne. Pokud ho znovu vypnu a tentokrát neodpojím ze zásuvky a zpět zapnu, ntb se spustí bez jediného problému. ntb jsem už i znovu přeinstaloval, problém přetrvává dál.Prosím vás tedy o rady, nebo zkušenosti týkající se tohoto problému.

Odpovědi na otázku

Drivery - jakpak jsi je instaloval? Udělal sis před reinstalací jejich zálohu ze které bys je nyní obnovil? Ani tě to nenapadlo? Však k čemu, že.....

A jaký vliv mají drivery na samotné zapnutí notebooku. To by mě fakt zajímalo ....

PM

takze to je jen chybějícím ovladačem?