» Poradna » Notebooky

Lehký notebook

Dobrý den ,hledám notebook od kterého bych vyžadoval programy auto cad ,vizualizaci, nějaké ty hry,dobrou výdrž,pokud možno co nejmenší hmotnost a rozpočet je do 30K.

Odpovědi na otázku

to je prostě nesmysl - tenké a lehké notebooky nemají výkon na CAD a hry, a notebooky s výkonem na CAD a hry nejsou lehké, ani tenké, ani tiché, ani nemají bůhvíjak dlouhou výdrž na baterky.

Dobře a jaký by jste doporučil?

do 30 tisíc asi něco z gaming řady - HP Omen, Lenovo Legion, možná by se našlo něco i u dalších výrobců - nevím, co má aktuálně třeba Acer. Předvyber si nějaké konkrétní adepty a dej sem odkazy, proberem to.

Chtěl bych notebook tak do max. 2,5kg a hlavně stroj co bude dobrý cena/výkon/ a rači bych ,aby nekřičel, že je herni ntb.

pokud chceš výkon na CAD a hry, tak na hmotnost nekoukej aby nebylo šizené chlazení - předpokládám, že chceš aby to taky chvíli vydrželo.

Ano přesně tak,máte nějaký typ na ntb? Cena 30-33K .