» Poradna » Programy

Lehké animace

Zdravím, potřebuji k mým videům přidat nějakou lehkou animaci typu: z levé strany vyjede tabulka s textem a zase zajede. Chtěl bych, aby jsem si mohl udělat vlastní grafiku té tabulky i textu apod. Koukal jsem na Youtube, ale nemůžu najít nic co by vyřešilo můj problém. Potřebuji poradit, který program se na to hodí, pak už snad na Youtube něco najdu, ale nevadilo by mě kdyby jste mi někdo pomohl jak na tu animaci :DDěkuji :)

Odpovědi na otázku

Tyhle "animace" zvládne běžný střihový soft. Dělal jsem to normálně v KDEnlive, akorát jsem si "tabulky s textem" hodil do PNG. A normálně si nastavíš rozsah snímků, kde se to má objevit. Nic složitého a nepotřebuješ ani žádný drahý SW.BTW, nějaké animované popisky svého času uměl snad i přímo Youtube.