» Poradna » Notebooky

Lego worlds

Dobry den,prosim i radu koupila jsem si hru Lego worlds na pc...mam notebook SONY Vaio z roku 2011...v obchode mi tvrdili ze hru nainstaluji a budu hrat pres Steam...vse jsem udelala vlozila klic a chtela spustit hru ale obrazovka prazdna..pritom na steamu to ukazuje prave jste nahrala tolik a tolik minut a pritom nic...nevim v cem je problem...dekuji za radu vsem...

Odpovědi na otázku

V notebooku z roku 2011? A splňuje požadavky hry?Here are the LEGO Worlds system requirements (minimum)CPU: InfoCPU SPEED: Intel Dual Core 2GHzRAM: 4 GBOS: Windows 7VIDEO CARD: 512MB GPU with Shaders 3.0FREE DISK SPACE: 10 GBLEGO Worlds Recommended RequirementsCPU: InfoCPU SPEED: AMD or Intel Quad Core running at 2.6GHzRAM: 4 GBOS: Windows 7VIDEO CARD: NVIDIA GeForce GTX 480 or ATI Radeon HD 5850 or betterFREE DISK SPACE: 10 GB

Moc tomu nerozumim napisu vam parametry notebooku VAIO F13L8L/H 16,4/i5480/4G/640/NV/BluCo/7HP...vic toho na dodaku nemam nerozumim tem zkratkam...jo a je tam Windows7 Home...Dekuji ze se na to podivate...

Dole na windowsi liste je nebo neni videt ikonu hry?Neni k laptopu pripojen jeste jiny monitor / TV?

V liste ikona je a notebook neni pripojeny k nicemu...