» Poradna » Ostatní

Lego Mindstorms Ev3 Programování

Zdravím, mám tu Lego Mindstorms Ev3, ale moc to neumím programovat a potřeboval bych rady, atd... Našel by se tu někdo, kdo tomu hodně rozumí? Kdyby ano, zasvětil bych ho do projektu. Děkuji všem... Je to naléhavé, projekt musí být zprovozněn do čtvrtka 28.4.

Odpovědi na otázku

to teda bereš zakázky v opravdu šibeničních termínech když to ani navíc neznáš...co tě k tomu vede?

Odhaduji že to bude odkládaný maturitní projekt.

No tak "programování" v EV3 je fakt jednoduché, používají se sady základních příkazů jako je krokování motorů, časování, nebo reakce na nějaký signál ze senzoru (IR, dotykový , zvukový ...)Vše je navíc intuitivní g grafickém sw od Lego. Takže stačí přečíst manuál, případně zkouknout nějaká videa