» Poradna » Programy

Legacy Support nejde vypnut

Zdravim vsetkych.Mam HP pavilion G7 a rozhodol som sa vymenit stary disk za novy SSD.Problem je v tom, ze v Biose neviem vypnut Legacy Support, teda viem, ale ked dam Saving Changes ta po restarte mam ciernu obrazovku. Musim vybrat RAM a odpojit tu malu baterku aby restartoval BIOS. Stane sa ale to ze po restarte je ale LEGACY znova zapnuteSkusal som to uz asi 100x.Windows mam ako USB aj ako DVD.Ako USB ho mam cez rufus a skusal som kombinovat MBR GPT ...V biose sa cez skratku F9 neviem dostat do boot menu. Vzdi ma presunie na F10 aby som nastavil legacy.Neviem si dat rady. Je ina moznost ako nainstalovat WIN?vdaka

Odpovědi na otázku

W10 lze nainstalovat i v Legacy režimu. Podmínkou je disk převedený na MBR + správně vytvořená inst. fleška (Rufus).