» Poradna » Ostatní

LED TV Strong

Přeji hezký den,večer... mám prosbičku, zda-li nemáte někdo zkušenosti s naladěním TV Strong ... 4003N DVB-T/T,C,S2 ? Mám zcela novou TV a kabelovku, ale dle návodu i přes řešení techniků společnosti kabelového připojení, nenaladím tak jak by mělo být. Sami s touto značkou neměli problémy a neví. Při ladění DVB-C všech nastaveno na automaticky (mělo by to naladit vše) nenaladí nic . Další pokus ladění DVB-T naladí programů dost,ale ne všechny, které mám programové nabídce a naladěné na druhé TV. Už jsem zkoušel snad vše, bezvýsledně, nevíte jak na to? Také mi to v jednom případě, už nevím při které voleb, zkoušel jsem toho hodně, mi to psalo nenalezen modul CI...opravdu jsem z toho na Děkuji.

Odpovědi na otázku

-nedostatečný popis typu televize 4003 jich je víc-máte CI kartu ?-máte tam STB?-nemáte te tam takhle náhodou nějakou "rozdvojku" na kabelu od antény( kabelovky) ?

Děkuji za reakci.. LED TV SRT24HZ4003N nic víc nevím, CI karta ne (ani nevím k čemu to slouží), STB jejda to snad ne, ikdyž o nich nikdy nikdo nevěděl kde jsou, rozdvojka z "centrální přípojky" kabelovky ano.Děkuji

Tak si u kabelovky skutečně zjistěte co vlastně od nich v anténím kabelu máte .Ona to totiž nemusí být chyba na straně televize.....

Na kabelovku DVB-C potřebuješ CI modul a kartu té kabelovky.Obvykle vysílají ještě volné programy na frekvencích DVB-T (proto se to tam naladí), ale je jejich věc, co tam dají.

Také děkuji za reakci, ale byl jsem v kontaktu s poskytovatelem kabelovky a nic takového mi nesdělil... dát "kabel" od kabelovky z přípojky do TV dát automaticky naladit a mělo by být hotovo....není Díky

Jo, ale zřejmě jen "neplacené" programy (základní nabídka poskytovaná nekódovaně v DVB-T). Kolik za tu kabelovku platíš či jakou máš smlouvu - programový balíček ???

V některých kabelovkách se ještě "volně" vysílají programy v analogu ... zkus naladit analogový tuner (přepnout v nastavení ladění).

Zdravím a děkuji všem za snahu pomoci či poradit. Vyřešil jsem to tak, že jsem zajel k prodejci a chtěl jsem poradit, s takovým to problémem se ještě nesetkali a TV si vzali zpět...tak už to řešit nemusíme, ikdyž, teď mám obavy si koupit nějakou jinou.. . Budu asi muset přidat investici a pořídit nějakou "lepší známou" značku...ale obaz měla suprový...Díky