» Poradna » Ostatní

LED Tv "40" - poradit

Dobry den. Rozhodla jsem se koupit novou televizi. Jednalo by se o Tv Led "40" (spokojim se i s "39" nebo "42", ale preferuji "40"). Ziji v zahranici, tudiz vybiram z nynejsim nabidek z obchodu s elektronikou. Investovat hodlam okolo 500 max 550 euro. Televizi hodlam vyuzivat predevsim ke sledovnai poradu, prehravani filmu, videi, a bylo by fajn, kdybych mohla televizi rovnou pripojit k pocitaci a prehravat primo, nebo potom pres externi disk. Pokud se bude jednat o Smart nebo 3D televizi - funkce asi vyuziji a bude to jen plus, ale pokud nebude, nezblaznim se z toho ... nezakladam si na "special" funkcich, jde mi predevsim o kvalitu obrazu. Ze vsech nabidek, ktere obchody nabizi, jsem vybrala par druhu, ktere odpovidaji mym kriteriim. Tudiz mam skupinku televizi a ted...kterou? Ruzne procitam nazory, parametry...ale jako lajk to tezko zhodnotim.Jde mi o to, vybrat si z te skupinky tu nej...napr. ne vzdy ta nejdrazsi s mnoha funkcemi neznamena, ze ma nejkvalitnejsi obraz. Je mi jasny, ze v teto cenove kategorii nemuzu chtit neco extra zazracnyho....taky je televize predevsim na sledovani poradu a filmu pres pocitac nebo pres usb disku (takze jde mi predevsim o kvalitu obrazu)..nepotrebuji zadne "special" vychytavky, ale kdyz v televizi budou obsazeny-tak nebudou na skodu, urcite nektere vyuziji...ale nezakladam si na tom. Byla bych moc rada, pokud byste me nasmerovali, popr. primo urcili, ktery konkretni typ z teto skupinky televizi je nej a proc: A) Samsung 3D UE40EH6030 B) LG 42LN577S Smart C) Samsung UE40F6200 Smart TV D) LG 42LN5400 Essencial Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

> V této cenové relaci jakoukoliv určitě LG / Samsung nemají špatné matice.> Koukat kde je plná 3letá záruka podle možností neváhat a dokoupit +2 tedy 5 let.> Ideální je vždy osobní kontrola / kontakt na obrázcích jsou jen reklamní fota upravená Photoshopem není to skutečný obraz jak ho podává TV! Navíc v letáku / popisku mohou být některé informace chybné, především co se týká vstupů a dalších formátů videa.

E) F) G) H) Výborná zkušenost.

Ak môžem, ja sám mám Samsung UE40D8000 a uhlopriečka je malá, išiel by som dnes už do 46+.