» Poradna » Ostatní

Led panel

Dobrý deň, na maturitnom projekte robím LED panel, zatiaľ mám napichnuté a pospájané všetky LEDky. Postupne som skúšala pomocou baterky či všetky fungujú, avšak 1 z 384 LEDiek nefunguje, nesvieti. Všetky okolo nej idú, jedine táto jedna sa nerozsvieti. Už som ju aj vymenila za novú, ale ajtak to nefunguje. Vedeli by ste mi prosím poradiť? Ďakujem vopred.

Odpovědi na otázku

Tak asi není chyba v ledce, ale v přívodních drátech k ní.

Nebo někde úplně jinde. Docela by mně zajímala ta baterka, jen jestli ty LEDky nenačala.

Co to je LED panel? Jak je zapojený, co tam je za LED a jak jsi to zkoušela baterkou? Použila jsi správný předřadný rezistor?

Jak pomocí baterky? Bez odporu? A taky se přidávám k dotazu - jaký LED panel, jaké LEDky...? Jak jsou ty LEDky zapojené, multiplexně?

ono se dost blbě radí, když nevíme, jak to máš zapojené.