Led diody otravne sviti

Dobry den. Mam problem s graf.kartou asus rog strix rtx 2070 super, porad sviti 2 bile led i kdyz je pc vypnuty, da se ty led-ky nejak vypnout? Dekuji

Odpovědi na otázku

Ano, jedině vypnutím zdroje.

Tak je přemaluj fixou.

Prohlížíš si kartu, i když je PC vypnutý? Co třeba nasadit bočnice?

Jinak bocnice mam, ale pruhledne. A i když mam bednu pod stolem, tak to otravne sviti na cely pokoj, když je tma

Keď spíš, zatvor oči. Mne vyhovuje podsvietenie aj z docking station (asi 120x8mm svietiaci pruh).

A BTW, prečo si chcel priehľadnú case, keď Ti defakto vadí?

Mne svietia aj kej nemam priehladne bocnice. Svietia cez hornu mriezku chladenia na bedni. Uz aby si vyrobcovia odvykli od zlozvyku vsade jebat vela diod a cim silnejsie tym jebnutejsie.

tak když si někdo dělá z PC akvárko... Tak si kup prodlužku s vypínačem:https://www.ges.cz/cz/prepetova-ochrana-acar... a máš vyřešeno

Dobře, tak když u teda máš case s průhlednou bočnicí, tak proč uvnitř nemáš nějaké ty okrasné LEDky a case nemáš na stole, aby to bylo vidět? Pod stolem je to hovadina. Normálně obyčejnou case s neprůhlednou bočnicí a nemáš do řešit.

existuje černá elektrikářská, (dříve hadrová, dnes plastová) izolační páska. Takže s ní ty průhledné bočnice zevnitř přelep a máš po problému.

Počítač nie je kvetináč s fuksiou ! Ja ho mám napr. dole v takom aptajlungu/šuplíku/ pri stole . Tak ako každý iný !

Stealth mode.... Sometime you just want to turn off all the lights… That's why we've outfitted the ROG Strix GeForce® RTX 2070 with a convenient stealth mode button. Give it a press and you'll instantly transform from a master of the colour-verse into a stealthy ninja. Na kartě máš tlačítko LED on/off. ....nevím, vyzkoušej.

Diky. Napadlo mě to, vyzkousim

Vyzkoušel jsem to tlacitko a nic, vyplo se jenom osvětleni karty

Buď je přemaluj lihovou fixou, což nejspíš pomůže jen trochu, nebo vezmi ségře/mámě nějaký barevný lak na nehty a udělej to s tím, nebo prostě vezmi neprůhlednou izolepu a nějak hezky tu diodu "omotej" a máš to. Dej samozřejmě pozor, ať nepoškodíš (nebo nepolakuješ:) cokoliv krom té diody. A nepoužívej na zakrývání cokoliv vodivého (takže dát na to alobalovou čepičku spíš ne - ne že by to vadilo diodě, ale časem to někam třeba odpadne a mohlo by to nadělat neplechu). :)

A proč má počítač žrát energii, když na něm nepracuji, monitor, bedny a nevím co ještě, stačí prodlužka s vypínačem a je klid.

To by pak ale neviděl, jak to svítí. Právě kvůli tomu si pořídil průhledné bočnice.

A proc vubec varit kdyz se nazeres i chleba a je klid....

A proč vůbec žereš, když to potom vybliješ...

Co by se s tím sral...

Ptal jsem se proto, jestli se to treba neda nekde vypnout přes nejakou aplikaci 3.stran, nebo v nastaveni GPU. Neptal jsem se, kde se da koupit prodlužka s červenym tlacitkem. Díky

Možná by se dala přimět základní deska, aby grafice neposílala napájení, když je počítač vypnutý. Chtělo by to mrknout do biosu, jestli tam nějaké takové nastabvení není.

Díky, mrknu na to