» Poradna » Ostatní

Leadtek A350...5900XT - Benchmark

Dobrý den,potřeboval bych zjistit skutečný výkon(spíše FPS ve hrách) pro tuto hru. Momentálně hraji hru Painkiller a v situacích s více nepřáteli se mi hra zadrhává. A přitom by se při mé konfiguraci nic sekat nemělo. Nemám nastavení úplně na maximum. Má sestava je: Athlon XP 2600+, 512 RAM 333, Gigabyte VT600 1394, Leadtek 5900XT, SB Audigy 2, HDD Seagate V 80 GB...Děkuji za pomoc...

Odpovědi na otázku

Sestavu Ti brzdí pomalá a malá RAM, vyměnit a sehnat dva 512 MB 400 moduly. Disk taky nevypadá moc moderně.

No pamětí asi ne, mě to jede na 512 normálně. Spíš bude mít něco špatně nastavený. U grafárny, v BIOSu.....

V jakem rozliseni a v jakem nastaveni ovladacu hru hrajes? Mam stejnou kartu a se zapnutym FSAA a ANISO se mi obcas trha taky.