LCD vrčí z přechodu z černé na bílou

Dobrý den chtěl bych se zeptat, když je rychlý přechod barev tak lcd jakoby zavrní.

Prostě když třeba nemám maximalizovaný prohlížeč a mám ho tak přes půl obrazovky a hýbnu s ním a mám tam třeba živě.cz (které je hodně bílé a já mám tmavé pozadí ) tak když s tím hýbnu tak to lcd jakoby zahučí, nebo zavrní.Né že by to bylo něco hlasitéh, ale když nemám puštěnou hudbu tak to trochu slyším.

vím že to píšu jak tatar ale čeština mě nikdy moc nešla

Je to normální?
Jinak lcd ukazuje dobře

Odpovědi na otázku

tak sem asi rarita co?

Zkus vypnout dynamický kontrast

To nevrčí LCD, ale černé pixely na ty bílé. Nechtějí jim přenechat svoje místo jen tak bez boje.

žeby si mal LG?Skús si pohrať s nastavením jasu.

Tomu se říká digitální rasismus....

no mě to nějak nevadí že to vrčí. ale nemůže to poškodit ten monitor, nebo mě?

U Samsungu nebo LG je to vlastnost, u ostatnich zavada. Reklamujte.

It's not a bug, it's a feature! :o)

Mám Asus takže to bude závada, ale mám problém ono už to přestalo dělat

Ona je to zavada ve vsech pripadech. Ale ne moc zasadni, takze reklamace nemusi byt uplne snadna. Nicmene u prve zminenych znacek je to posledni dobou bohuzel az prilis bezny neduh. :o(

Hm to je škoda protože je to jinak velmi dobrý monitor za dobré peníze akorat musim ještě vyřešit to ALL reset

Mysel_1:Mám LG L 192WS a nic mi v něm nevrčí,tak bych prosil nehanit tuto značku.