LCD TV Thomson 32" - propojení s PC přes VGA kabel - bliká

Připojil jsem si novou LCD televizi přes VGA stíněný kabel k počítači. Obraz je celkem slušný, ale problikávají přes něj světlejší širší pruhy. Zkoušel jsem jak klasický VGA výstup, tak přes redukci DVI-VGA, ale dosáhnul jsem stejného výsledku.Zdá se, že je to už jen nějaké rušení. Kabel je kvalitní stíněný, anténu mám vypnutou, měnil jsem i rozlišení a frekvence obrazu, ale neuspěl jsem.Někde jsem četl cosi o tom že by karta měla podporovat HSYNC, či VSYNC, teď už nevím co to bylo... nemůže to být tím?Díky za tipy

Odpovědi na otázku

Odpoj vsetky anteny od vsetkych zariadeni ktore su pripojene k PC, najlepsie na skusku odpojit od PC vsetko ostatne co nie je nutne potrebne (audiovezu atd), skus zapojit PC a TV do tej istej 230V zastrcky (cez predlzovak), kable (230V a videokabel) tahaj pri sebe aby nevznikala slucka s velkou vnutornou plochou.S hsync ani vsync signalmi to nema nic spolocne (ak by ich grafika negenerovala tak by si nevidel vobec nic).Mozes si skusit nastavit inu (vyssiu alebo nizsiu) snimkovu frekvenciu (to je frekvencia vsync signalu, ak si myslel to , pravy klik na plochu, vlastnosti, rozsirene nastavenia, karta monitor, snimkova freq.