LCD Projektor - nevidím video, pracovní plochu ano

Neví někdo v čem by mohl být problém. Pouštěl jsem prezentaci z notebooku přes LCD projektor. Pracovní plochu XPček zobrazoval projektor bez problémů. Při spuštění videa (Windows Media Player) běží video na notebooku v pohodě, ale projektor zobrazuje na pracovní ploše XPček jen rám Windows Media Playeru bez videa (černá díra). Mám na notebooku snížit počet barev pro zobrazení?

Odpovědi na otázku

Tohle dělají některé grafické karty, respektive jejich ovladače - problém není v projektoru, stejně by se choval i připojený obyčejný monitor, s barevnou hloubkou ani rozlišením to nesouvisí. Někde v nastavení grafiky najít přehrávat video i na sekundárním monitoru nebo nastavit projektor jako primární monitor, třeba tím, že FN+F5 vypneš LCD notebooku. Pokud to nepomůže, zkusit jiný ovladač grafiky nebo jiný notebook.