LCD prestalo fungovat

2-rocny LCD monitor zrazu prestal fungovat - pri zapnuti zobrazi akurat logo monitora, a chvilku preblikne logo
maticnej dosky, ale POST uz nezobrazi. Skusal som pripojit na viac PC, cez VGA aj DVI, a stale nic. Po pripojeni
na notebook a naslednom prepinani medzi monitormi, opat len nachvilu blikne pracovna plocha windows
(zmena rozlisenia nepomohla). Doteraz vsetko fungovalo. Dakujem

Odpovědi na otázku

A kabel si zkusil?JINÝ?

kable na inych monitoroch funguju

a doteraz tam bol stale ten isty kabel, -ked to prestalo fungovat, tak som kabel skusil na druhom monitore a NO PROBLEM

A což tak prozradit výrobní značku a typ monitoru?!?
Také pěkně děkujeme!! Panny docházejí...

BenQ FP937s+

Pak se ani nedivím, u těchto značek jde o ruskou ruletu. Oprava vyjde dráž než koupě nového monitoru.
Může ovšem jít o ptákovinu a la studený spoj na konektoru, ale podle projevu je něco s elektronikou. Demontujte a prohlédněte PCB, konektory, atd. Pokud to nezvládnete, pak sežeňte nějakého známého, který má nějaké znalosti.

Myslel som si - len som potreboval do tej kupy trochu povzbudit

Přesně to samé jsem měl na tom samém monitoru. Řešení - reklamace.

Bohužel pro uživatele, tentokrát to výrobce "vypočítal" poněkud lépe.