LCD nie TN panel

Poradte mi niekto prosim nejaku 22, ale nechcem TN panel.

Odpovědi na otázku

Tak to je jednoduchy: www.alza.cz ...

Mam pocit ze to je snad jedina 22" na trhu bez TN obrazovky.

nooo aj ja som nasiel len ten, preto som sa chcel poradit, ale dik za namahu. a doma mam v kompe 8800gt zvladala by podla vas aj full HD v hrach na 24" palcovych (tych je uz viac nie tn panelov)????

Vetsinu na rozumny detaily, bez vyhlazovani ano. (neberu extrem typu Crysis)
Navic pro hry je jedno jestli vemes to Lenovo 22" nebo nejakou 24". Oboji ma stejny rozliseni 1920x1200.

To je prave ten problem sa neviem rozhodnut ze co by som zobral, ale 24" sa mi uz zda na moj stol moc velke no nevim nevim co urobit vobec. A 22" je len to LEnovo.

jj presne ten

Ten Lenovo je vynikající:

8-bitové barvy
rozlišení 1920x1200 (díky menšímu pixelu má ostřejší obraz než 24" monitor)
S-PVA technologie, takže skvělá hloubka ostrosti a podání barev, pozorovací úhly

a na závěr to nejlepší - cena

Za stejnou kvalitu bys ve 24" platil 2x tolik

asi som skor za to Lenovo L220x, na prilezitostne hranie cs:s by hadam stacil.

Nemá tu odezvu, co TN+film monitory, ale i ta, kterou má je pro hraní i video neproblematická.

Příjemné je, že se ti neslijí tmavé části obrazu do černé a světlá místa do vypálených ploch - jak to umí TN+film monitory.

asi ho aj kupim veru raz, nevim kedy este, ale asi ho kupim dik za help