» Poradna » Programy

LCD nebo plazmu?

Co by jste doporučili koupit, LCD nebo plazmu? A případně jaký typ?

Odpovědi na otázku

najlepšie bude keď si kúpiš CRT TV a najlepšie s 4:3 pomerom strán. To je najlepšie na DVD čo v tejto dobe môžeš dostať. A ani nebudeš počúvať komentáre týpkov s desiatkami dioptriami že ako je LCD a PLASMA obraz špatný a nekvalitný oproti CRT.

No ty si mu teda poradil Napísal si málo informácií, na čo chceš telku prevažne používať, či na sledovanie filmov z DVD alebo na sledovanie TV. Tiež o akú uhlopriečku máš záujem, koľko financií si ochotný investovať, či TV chytáš na anténu/káblovku/satelit.

A taky jsi nenapsal, do jake castky jsi ochoten jit.

Příjem signálu ze satelitu DVB-S, DVB-S2úhlopříčku 40" 42"nejlépe do 50.tis

Pokiaľ máš digitálny príjem, tak nie je čo riešiť: LCD SONY BRAVIA

tiež súhlasim SONY je naj zatiaľ...alebo TOSHIBA 42 WLG66

jj, Sony alebo Samsung

Já si nemůžu na plazmu 42" stěžovat, LCD bych musel nějakej pátek sledovat abych to porovnal.Takže doporučuju plazmu

Když už placatou TV tak pak doporučuji plazmu Panasonic Viera nebo LCD od fimy Samsung jako největšího výrobce LCD na světě.

Taky si myslim, ze nejlepsi obraz ma klasicka CRT TV. Plasma ma odber kolem 300W, coz neni zrovna prijemne, ale zase ma mnohem lepsi kontrast oproti LCD. Pokud budes sledovat pozemni TV budes tak jako tak zklaman kvalitou. Ciste na DVD se to da.

Uvažuji o LCD LE40F71 nemáte s ní někdo zkušenosti?