Laserove tiskarny

Dobry den,

Uvažuji o koupi laserove tiskarny pro domácí účely. Jsem v teto veci uplný lajk.
Jde mi o cena/kvalita, stačí mi druh tisku černobílý, levné provozní náklady, na značce mi až tak nezaleží.
cenu si představuji cca 4000 kč
děkuji za vaše názory a rady.

Odpovědi na otázku

Pokud jste si opravdu jista, že je pro Vás laserový tisk tím nejlepším, mohu jen doporučit toto:
http://www.okcomputers.cz/minolta-pagepro-1350w/d-5... ...

A s cenou jsme na půlce z rozpočtu. Toner na cca 5000 stránek lze s trochu snahy sehnat za cca 1000 Kč.

dik za pohotovou reakci ale moc se mi ta tiskarna nezda a navic jsem se docetla ze je spatna kompatibilita s w7