» Poradna » Ostatní

Laserová tiskárna problém

laserová tiskárna -v textu každých 7cm horizontální čára

Odpovědi na otázku

Pokud mysliš čárou ušpinění papíru, zkus protřepat toner.

A co aspoň uvest znacku tiskarnya radu dalsiho. https://www.compredia.cz/obrazovy-valec.html

a foto tej "ciary"

Na 90 % špatný toner, reklamovat. I když by dost pomohlo uvést alespoň typ té tiskárny. To vás náhodou nenapadlo, co?

No toner asi ťažko, najskôr obrazový valec, alebo fixačná jednotka..., teda pokiaľ tonerom nenazývaš kazetu kde je aj obrazový valec.

Ano, nazývám. Na 90 % předpokládám, že je to levná laserovka, co má válec spolu s tonerem.

Vadný toner, vadný válec nebo pás, vadná pec. Vadný může znamenat "unavený", prostě opotřebovaný.Podle servisní příručky se dá dohledat co to je. Buď ji máš, nebo si ji dohledáš a nebo to doneseš do servisu.

Prohlídni si (nezamastit, sahat jen na ozubrená kolečka na kraji) fotoválec, nebo transportní pás (podle provedení tiskárny). Bude tam škrábanec, nebo znečištění.Pokud není součástí toneru, kupuje se zvlášť a obvykle je to dost drahá věc.

v 90% pripadu jsou cary ve smeru posuvu papiru zpusobeny poskrabanim foto valce - a ten je napr. v tiskarnach HP a dalsich soucasti kazdyho toneru.Vyndas toner a kdyz na nem uvidis modrozelenej lesklej valec na sirku papiru tak je to to co dela ty cary. Kup novej a vyreseno.