Laserová tiskárna a špinavý papír

Dobrý den čistil jsem tiskárnu tak, že jsem otřel válec a parkrát bouchl ze stran do toneru - slyšel jsem to na netu. Teď je papír celý špinavý. Nevim kde je problém

Odpovědi na otázku

problém je v tom že si otřel válec a párktát bouchnul ze stran do toneru - tedy to co jsi slyšel na natu.

děkuji za odpověď..... takže ten válec se nemá otírat, ale pouze v případě zašpinění spustit čištění?

tady mi prosím ještě poraďte https://ctrlv.cz/uDvx

To je pecka, a těch podrobností, co jste napsal...Být vámi, tak už tomu nic nedělám. Ten návod asi předpokládal aplikaci zdravého rozumu, např. že do toho toneru nebudete mlátit uvnitř tiskárny. Prožeňte těch papírů tiskárnou ještě 100, a jestli jste ten válec nepoškodil, tak stoprvní papír už bude čistý. 100 papírů v ceně 0.20Kč za kus vyjde dohromady na 20Kč, tak na tom nešetřete, a hlavně do toho už nemlaťte.

ok děkuju moc za radu. Jenom bych se ještě rád zeptal na následující dvě věci: 1. Když tisknu,kopíruju tak nahoře je výtisk bledší a u spodu papíru tmavší - protřepání toneru nepomůže2. Při tisku, kopii se u vrchu objevují takové čtyři tečky světlé myslím si že je to válcem, ale na válci nic není a taky se tam zase začala objevovat čára jako kdyby byl poškrábaný válec, ale na válci nic není (válec vyměněn asi tak před 2 měsíci)3. při tisku nebo kopii je v tmavších barvách vidět takové jako kdyby škrábance Tady je výtisk ještě před špiněním: https://ctrlv.cz/uDvx

Tohle sám (pokud nemáte zkušenosti) dohromady nedáte. A podle toho jak píšete, tak nemáte. Takže servis.

to bude asi to iste individum a po 20 minutach zalozil dalsie vlakno. Servis by potesilo keby to boli dva pripady a nie jeden.