» Poradna » Windows (a jiné OS)

Lark ultimate i7 WIn

Zdravím,mám tablet Lark ultimate 7i WIIN,po reinstalaci systemu jsem nainstaloval všechny ovladače,ale problem mam s ovladacem doteku(siletouch.exe),dotek reaguje ale velmi nepřesne a to jen v horni polovine obrazovky,nemáte nekdo zkusenosti s tímhle tabletem nebo problemem? Za kazdou radu budu rad :)

Odpovědi na otázku

Tak vyreseno Je třeba vypnout Secure Boot v biosu nainstalovat ovladace.když to neudelate tak ty ovladace nefunguji