» Poradna » Ostatní

Lara Croft Legend kousnew se za hry nevím co stím

Zdarek potřebuju radu mam hru Lara Croft Legend a když ji spustim tak chvíly běží a pak se kousne z celím pc musím na tvrdo resetovat nevíte někdo co stím?? pleas chci si to moc zahrát!!

Odpovědi na otázku

-Zkontrolovat jestli se nepřehřívá graf. karta nebo procesor. -Zkontrolovat jestli nemáš na disku vadné sektory.-Přeinstalovat graf. ovladače, připadně debordelizovat systém, vyčistit od virů apod..-Zkusit jestli půjde hra nainstalovat a hrát ze stejného DVD-čka na jiném stroji.-Pokud všechny tyto testy proběhly pozitivně a na tvojem kompu stále nic, a ty si chceš stále moc zahrát, mohlo by pomoct i vyzkoušení jiné graf. karty od kamaráda, zformátování disku a přeinstalace systému. Ta druhá věc obzvláště na "neudržovaných" kompech dokáže divy. -Ze stylu kterým píšeš je taky vidět, že budeš potřebovat dost štěstí. Jinak je to podle mě docela vyvedená hra, ale bohužel mi už není 13... (Tomb 2)