» Poradna » Notebooky

Laptop Surface

Zdravím, chtěl bych se zeptat ohledně Surface Laptopu. Díval jsem se na oficiální stránky Microsoftu. Cena tam začíná na nějakých 22 tisících (999$). V ČR v e-shopech jako je Alza, Czc je to asi 31 tisíc. Takže by mě zajímal celkový názor na tento notebook a případně, zda se vyplatí koupit notebook přímo u Microsoftu (pokud je to vůbec možné) nebo jestli je lepší koupit přímo v ČR... Případně jestli si myslíte, že cena klesne až bude k dostání ve více obchodech?

Odpovědi na otázku

Cena je úplně normální. Ceny z US se nepřepočítavají aktuálním kurzem. Musíš do toho zahrnout hodně proměnných.Jestli se bude dobře prodávat, tak nějaké zlevnění nečekej.

Kontaktuj české zastoupení Microsoftu, vyjdou ti vstříc, teda pokud zase nevyměnili český marketing. Před rokem nebo dvěma lidem normálně dodávali věci, které nejsou určené pro český trh - normálně sis je po domluvě objednal, zaplatil a oni zajistili dodání.

Teď nevím jak to mám prát, jestli můj dotaz bereš jako absurdní a děláš si ze mě srandu nebo zda to myslíš vážně... :D

myslel to vážně, zavolej na jejich telefonickou podporu store 800 900 775 a přes ně to můžeš objednat napřímo...

Jenže ono si stejně asi ve výsledku moc nepomůžu třeba oproti Alze když na to koukám.. Protože na Anglickém to už zas maji za cenu asi 979 liber. Jinak někde jsem snad viděl, že jde zdarma přejít z toho Win 10 S na 10 Pro. Je to pravda?