Laptop (Acer Predator) nedetekuje grafickou kartu Nvidia

Zdravím,dneska se mi odpoledne při hraní na počítač ukázal BSOD s VIDEO DXGKRNL FATAL ERROR, což vím, že je chyba způsobená driverama. Už se mi to stalo v minulosti, takže jsem promptně stáhnul nejnovější NVIDIA ovladače (mám Acer Predator laptop) a snažil se je nainstalovat, ale nešlo to. Kouknul jsem do device manageru, kde byla karta skrytá, tak jsem ji odebral a od té doby ji nemůžu nějak "vrátit" zpátky. Všechny NVIDIA programy jsem odinstaloval a doufal, že to půjde znova nahodit, ale instalace pořád píše, že nemůže najít kompatibilní kartu. Dokáže mi někdo poradit? Je to v záruce, takže přemýšlím, jestli to rovnou neposlat do servisu...Výpis z DxDiag přikládám - http://leteckaposta.cz/414101408

Odpovědi na otázku

Ahoj, No nechci být poslem špatných zpráv ale vypadá to že grafika se poroučela do věčných lovišť :D V DxDiagu ta karta jak kdyby vůbec nebyla takže.... bych řekl že reklamace bude nejlepší volbamůžeš zkusit ještě použít https://www.techspot.com/drivers/driver/file/infor... a kompletně odinstalovat drivery a poté zkusit nahodit klidně i starší nvidia ovladače a uvidíš ale podle mě nepůjdou vůbec nainstalovat a grafika prostě odešla nebo se s ní něco stalo :/