» Poradna » Programy

Langmaster - rozpoznávání řeči

Ahoj, používám Langmaster-Facettes (francouzština) a velmi špatně mi funguje rozpoznávání řeči ve cvičeních a to i když nastavím přesnost rozpoznávání na co nejnižší. Nemáte s tím někdo zkušenost jak to nastavit aby to fungovalo co nejlíp? (třeba i u jiných jazyků) Nebo je to běžné u tohoto softwaru? Dík.

Odpovědi na otázku

A vyslovuješ správně? Co mikrofon? Nezkresluje...? Zkus třeba použít jiný.

Mikrofon je standartně dodávaný a funguje dobře, alespoň soudím dle toho jak nahrává můj hlas při procvičování výslovnosti. Co se týká mé výslovnosti, myslím že je OK. Tobě to funguje správně, nebo jen poučuješ?

Nepoučuju, snažil jsem se pomoct.Kdysi jsem procvičování výslovnosti v Langmasteru zkoušel (AJ) a myslím že fungovalo uspokojivě...