» Poradna » Počítačové sítě

LAN

Ahoj, mám noťas Acer E-machines G640, kupoval jsem ho s Win 7 asi před 2 lety a včera jsem si koupil LAN kabel, protože Wi-Fi mi někdy padala, ale teď ten problém, kabel zapojím do RJ-45 zásuvky, diody u ní blikaj stejně jak v pc,na routeru se ukazuje, že notas je připojen, ale v Centru sítí(nevím jak se to přesně jmenuje) se mi nezobrazuje LAN adaptér. V ovládacích panelech ve Správci zařízení se ukazuje v záložce jiná zařizení, když dám aktualizovat ovladač, tak to asi 5 hledá, ale potom to napíše, že ovladač nebyl nalezen a ať ho stáhnu ze stránek výrobce. Na stránkách e-machinu, ale už tento noťas není. Nemáte někdo tento ovladač, nebo jenom odkaz na stažení? Díky.

Odpovědi na otázku

Tak to máš blbý. Dej tam systém z recovery.PrasatkoPee

a kde máš CD s ovládačmi čo si dostal k noťasu?http://top.windows9download.net/list/acer-emachines-g640-... tu si nájdi pre ten svoj