» Poradna » Počítačové sítě

LAN spojení dvou PC s Vistami přes WiFi router

Zdravím!

Mám 2 PC s Windows Vista Home Premium a na obou jsem nasdílel adresář C:, čili i Dokumenty. Oba jsou připojeny na WiFi router ASUS WL-500g. Když načtu na jednom PC sdílené složky druhého PC a následně se do některé chci připojit (v mém případě do C: ), tak mi to vypíše chybu "Systém Windows nemůže získat přístup k \\... , kód chyby 0x80070005". Přitom do adresáře Public se dostanu bez problémů, ale do nasdíleného C:\ vůbec.

Jsem ve Vistách bažant, takže mě nenapadá hned řešení. Když vy budete vědět, jak na to, tak to napište. Děkuju

Odpovědi na otázku

Videl bych to na prava na slozce. Pouzivam osobne XP, ale na nich se musi v moznostech slozky odzaskrtnout pole pouzivat zjednodusene sdileni. Po te pri kazdem nastavovani sdileni slozky pribude zalozka s pravama, kde se da nastavit uzivatel nebo skupina, ktera do slozky muze vstupovat, zapisovat atd.