» Poradna » Notebooky

Lagy

Dobrý Den, jen by jsem se chtěl zeptet jestli nevíte co má dělat ,když mám lagy u her na notebooku .... předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nehrát.

wow

Dobrý Den, jen by jsem se chtěl zeptet jestli nevíte co má dělat ,když mi nejede auto .... předem díky za odpovědi.Přišla by vám taková otázka normální? Dokážete na ni odpovědět? Neschází v mém otázce nějaké důležité informace?

nějak mi nechce fungovat křišťálová koule abych zjistil typ tvého notebooku a jaké na tom hraješ hry. A bez téhle informace na otázku nejde odpovědět.

ano promiňte mám notebook Lenovo G50-45 a hraji PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS , Fortnite , World Od Tanks atd...

hmm, tohle?:https://www.alza.cz/lenovo-ideapad-g50-45-bla... AMD Quad Core A8-641015.6" LED 1366x768 lesklýRAM 4GBAMD Radeon R5SSHD 1TB 5400 otáček + 8GB cache pro zrychlení běhu OS, DVD, WiFi, Bluetooth 4.0, HD webkamera, čtečka karet, HDMI, USB 3.0, Windows 8.1 64-bitJinak 4GB RAM na hry nic moc.

Tak na tomto stroji budete rád pokud se nebude sekat video na youtube z těchto her. Nemá na to tedy výkon a nic s tím neuděláte.