» Poradna » Ostatní

Lagy ve hře

Zdravím, mám takový problém, hrával jsem počítačovou hru, vše jelo v pohodě, ale poslední týden mám problém , že se mi na chvíli prostě "odpojí" , prostě třeba ničím zeď, ale ona se neničí , ale začne až po třeba 1sekundě apod. Internetové připojení mám cca 30download/20upload.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

A máš počítač připojený k routeru kabelem?

Ano, internetové připojení je kabelem.

Zkus se podívat do správce úloh, jak moc je vytížená síť, když hra běží a jak moc, když neběží.Pokud to nedávno jelo bez problémů, viděl bych problém v tom, že máš asi v PC nějaké svinstvo, co vytěžuje síť.