Lagy při hraní na nízké rozslišení

Ahoj, dobrý den,mám tento stroj: MSI X470 GAMING PRO motherboard, MSI GeForce 1070 Ti grafika, Ryzen 7 2700X procesor, HyperX 16GB RAMky, a mám neustále lagy i na nízká rozlišení ve hrách jako: Fortnite, PUBG, CSGO, apod.Už bych s tím potřeboval něco udělat, protože moji přátelé mají například 1060 grafické karty a hry jim běží o mnoho lépe...Děkuji!

Odpovědi na otázku

Snáď máš SSD a nie 5400 RPM HDD. Typol by som si na zlé ovládače.